Teknoloji

Mcdodo’dan iPhone’a 30 dakikada yüzde 60 şarj

Türkiye’nin en hızlı büyüyen taşınabilir aksesuar markası Mcdodo, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar; Kullanıcılarına yenilikçi ve sağlam tasarımlar sunan Mcdodo, dijital göstergeli PD hızlı şarj kabloları ile sadece hızda değil tasarımda da bir ilke imza atıyor.
 
Hızlı şarj için 20W’a kadar güç aktarımına olanak sağlayan, kablonun telefona bağlandığı noktada dijital ekrandan da akım gücünü kontrol edebileceğiniz kablolar; Type-C’den Lightning, PD, iPhone ve Type-C’ye kadar 4 farklı bağlantı seçeneği bulunmaktadır. iPhone ve diğer taşınabilir cihazları 30 dakikada %60, sıradan kablolarla %60 oranında şarj edebilen yeni nesil kablolar, 1.2 m uzunlukları ile farklı kullanım alanlarında rahatlık sağlıyor.
 
Patentli akıllı MSC çipi ile hızlı şarj sırasında oluşabilecek; Şarj cihazını aşırı şarj, düşük şarj, aşırı voltaj ve aşırı ısınmayı önleyen teknolojilerle de koruyan kablolar, 5A maksimum akım ve 100W güç ile MacBook Pro’yu 1,8 saatte tam olarak şarj edebiliyor.

 
ESTETİK VE GÜÇLÜ TASARIM

Çift mahfazalı ve mükemmel anti-parazit özelliğine sahip olan Mcdodo PD hızlı şarj kabloları, sunduğu hız ve üstün teknolojinin yanı sıra sıra dışı tasarımıyla da fark yaratıyor. Mcdodo’nun estetik ve güçlü kablo tasarımının kullanıldığı kablo, dijital ekranı ile hem teknoloji hem de kullanım açısından ayrıcalıklar sunuyor.
 
Kurulduğu 2013 yılından bu yana sektörde hızlı bir yükseliş gösteren global aksesuar markası Mcdodo, günlük pratikliğe göre ürettiği şarj kabloları, powerbank ve kablosuz şarj cihazları ile kısa sürede segmentinin lider markası haline geldi. gereksinimleri kullanın. Mcdodo, sunduğu işlerde kullandığı malzemelerin kalitesine, tasarımın özgünlüğüne ve işlerin işlevsel olmasına önem veriyor; tüketici ihtiyaçlarını ekonomik ve yenilikçi çalışmalarla buluşturmaya devam ediyor.

 

gungoren-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu