Teknoloji

Hazır veya Olmayan Türkçe Dil Desteği Sağlanıyor

Ülkemizde de birçok oyuncusu var. Hazır veya Değil Türkçe dil desteği Sonunda ne elde etti? Bu oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız, artık daha da keyif alacağınızı düşünüyoruz.


İlginizi Çekebilir:  PlayStation Oyunlarında Türkçe Dil Desteği Devam Edecek mi? İşte Açıklama!


Hazır mı Değil mi Türk oldu!

VOID Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan PC oyunu, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan taktiksel bir aksiyon oyunudur. Tercihen tek başınıza veya arkadaşlarınızla çevrimiçi co-op modunda dört kişiye kadar oynayabilirsiniz. Aralık ayında 1.0 sürümüyle Erken Erişim sürecini tamamlayan Ready or Not, dün Türkçe dil desteğine kavuştu.

PlayStation oyunlarına dil desteğinin devam edeceği müjdesinin ardından VOID Interactive bize ikinci müjdeyi de verdi. Bildiğiniz gibi ülkemizin ekonomik durumundan dolayı büyük firmalar faaliyetlerini kısmen veya tamamen durdurmakla kalmıyor, dil desteği konusunda da biz Türk oyuncuları üzüyorlar.

Versiyon 1.0 güncellemesi için yayınlanan ikinci düzeltme ile Almanca, Çince, Fransızca ve Kore yerelleştirmelerinde iyileştirmeler yapılırken, Türkçe, İspanyolca, Japonca, Lehçe ve Portekizce dillerine de destek sağlandı. Söz konusu güncellemeyi yaptıktan sonra artık oyunu kendi dilimizde oynamanız mümkün olacak.

Büyük bir güncellemeyle tam sürüme geçen Ready or Not, yeni sistemlerin de kapısını araladı. Ancak bir süredir oluşan aksaklıklar üzerinde çalışılıyordu. Ayrıca oyun içerik açısından da desteklenmeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu