Yaşam

Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti hayranı olduğunu açıkladı

Türkiye’nin efsane pop yıldızı Ajda Pekkan, Antalya konserinde sürpriz bir mola vererek ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinin ekibine sevgi dolu mesajlarını iletti. Kendisini dinlemeye gelen ‘Fatih’ karakterine hayat veren Doğukan Güngör’e diziyi büyük bir hayranlıkla takip ettiğini anlatan Pekkan, şunları söyledi: Cuma akşamları randevularımı iptal ediyorum ve ekibinizden enerji alıyorum. Harika bir iş çıkardın, takdir ediyorum. tüm arkadaşlarıma selamlar” belirtti.

https://www.magazinhaberleri.com/wp-content/uploads/2023/04/outputcompress-video-online.com_-1.mp4

Show TV’nin sevilen dizilerinden “Kızılcık Şerbeti”nin yıldızı Doğukan Güngör, Ramazan Bayramı’nda Antalya’da sahne alan Ajda Pekkan’ı dinlemeye gelenler arasındaydı. Güngör, Süperstar’ı görünce konseri yarıda kesti ve diziyle ilgili duygularını paylaştı.

kaydeden Ajda Pekkan Gösteriyi büyük bir hayranlıkla izliyorum. Cuma akşamları randevularımı iptal ediyorum, herkesin enerjisi bana geçiyor. Harika bir iş çıkardın, takdir ediyorum. tüm arkadaşlara selamlarGüngör, sözlerine şöyle devam etti: Ajda Pekkan gibi bir efsanenin desteğini almak çok önemli. Tüm ekibim adına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.diye yanıtladı ve bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

yenicagahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu