Ekonomi

RocketFuel, küresel FIAT işlemlerini artırmak için Ripple ödemelerini entegre ediyor

ACH banka transferleri, Bitcoin Stabil paralar ve diğer kripto para birimleri aracılığıyla ödeme çözümleri sunan RocketFuel Inc. Bugün Dalgalanma ile katılımını duyurdu. İttifakın bir modülü olarak Ripple Payments, dünya çapında daha hızlı ve daha uygun fiyatlı FIAT ödemelerine yönelik artan talebi karşılamak için RocketFuel ürünlerine entegre edilecek.

Şirketin RocketFuel Pay-In Commerce, RocketFuel Mass Pay-Out ve RocketFuel Cross border B2B dahil olmak üzere temel teklifleri Ripple Payments’ı kullanacak. Pay-In Commerce, satıcıların hem mağazada hem de çevrimiçi olarak kripto ve ACH ödemelerini kabul etmesine olanak tanır. Toplu Ödeme, dünya çapında birden fazla müşteriye kripto para birimi veya banka havalesi kullanarak ödeme yapma sürecini basitleştirir. Sınır ötesi B2B, işletmelerin blockchain teknolojilerini ve Stablecoin’leri kullanarak sınırlar ötesine büyük miktarlar göndermesine yardımcı olur.

RocketFuel CEO’su Peter Jensen, 8-9 Kasım’da Dubai’de düzenlenecek Ripple Swell etkinliğinde bu gelişmeleri tartışmaya hazırlanıyor. Jensen, blockchain ve kripto para birimi teknolojilerinin sınır ötesi para transferlerini önemli ölçüde artırabileceğine inanıyor. RocketFuel, Ripple’ın yenilikçi ödeme çözümlerinden yararlanarak üstün, daha hızlı ve daha uygun fiyatlı ödeme deneyimleri sunarak ticari işlemleri dönüştürmeyi hedefliyor.

Ripple’ın Ödemeler Ürün Lideri Brendan Berry, RocketFuel ile Bitcoin, diğer kripto para birimleri ve blockchain teknolojisini kullanarak küresel alışverişte devrim yaratma yönündeki ortak vizyonun altını çizdi.

RocketFuel ürünlerinin başarısı, pazarda kabul görmesine ve mevcut veya yeni ürünlerle rekabet edebilmesine bağlıdır. Şirketin operasyonları ve gelecekteki başarısı aynı zamanda mevcut ve gelecekteki hükümet düzenlemelerine de tabidir.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu