Haber

Adara’yı boğarak öldüren cani babanın kirli planı ortaya çıktı! “Seni özledim” deyip yakınlarından aldı.

yarasa Adamitibaren haberler tüm türkiye’yi sardı. Annesi ve babası boşanma aşamasında olan 7 yaşındaki Adara Arslan’ın cansız bedeni, teyzesinin kömür madeninde odun ve kömür çuvallarının altında bulundu. Diyarbakır’dan İstanbul’a hareket eden otobüste yakalanarak gözaltına alınan Adara’nın babası Ömer Faruk Arslan, Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunda korkunç cinayeti itiraf etti.

KİRLİ PLAN BELLİ

Küçük Adara’nın ölüm süreci de belli oldu. Eşi MA’nın yaklaşık 4 ay önce yine akrabası olan Ömer Faruk Arslan’dan boşanma davası açtığı ve ailesiyle birlikte Batman’a geldiği belirlendi. Batman’a gelen Ömer Faruk Arslan’ın eşinin akrabalarıyla tartışarak İstanbul’a gittiği ve 2 hafta önce tekrar döndüğü belirlendi. Batman’da ablasının yanında kalmaya başladığı ve kızını görmek için akrabalarından aracılık yapmalarını istediği öğrenildi. Adara’nın pazar günü yakınları aracılığıyla babasına teslim edildiği belirlendi.

EŞİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN YAPTI

Ömer Faruk Arslan, emniyetteki sorgusunda, kızıyla birlikte gezdikten sonra Pazar günü saat 23.00 sıralarında ablasının evinin yanındaki kömür ocağına götürdüğünü ve kızını boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Arslan’ın cinayeti eşi MA’ya acı çektirmek için işlediğini söylediği belirtildi.

HAPSE ATILDI

Arslan’ın yüzündeki sıyrıkların Adara’nın direnmesinden kaynaklandığı belirlendi. Ömer Faruk Arslan’ın 29 Ocak’ta otobüs şirketini arayıp ertesi gün saat 12.00’de İstanbul’a gidecek otobüs için rezervasyon yaptırdığı ortaya çıktı. Arslan, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Mahkemeye sevk edilen Arslan, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu